Skip to main content
Artiklid & materjalidAudio

OBJEKTIIVI RAADIO ⟩ Elukultuuri Instituudist ja lastekaitsepäeval toimuvast konverentsist

Lastekaitsepäeval korraldab Elukultuuri Instituut Tallinna Õpetajate Majas konverentsi, milles keskendutakse kahele fundamentaalsele õigusele: igal lapsel on õigus elule ning igal lapsel on õigus emale ja isale. Konverentsi teemal arutlevad Elukultuuri Instituudi juhataja Maria Madise ja Objektiivi peatoimetaja Markus Järvi.

Elukultuuri Instituudi juhataja Maria Madise tunistab, et igal lapsel on ka õigus emale ja isale. “Abielu kunstlik ümber defineerimine viisil, mis annab samast soost paaridele võimaluse sõlmida seaduslik “abielu” ning kasvatada lapsi, on laste õiguste ränk rikkumine,” leiab Madise 

“Sooneutraalne “abielu” lõhub sideme abielu ja laste saamise vahel, võttes tahtlikult lapselt õiguse kasvada koos oma ema ja isaga. Riik, mis sel viisil lastevastast süstemaatilist vägivalda kehtestab, lammutab ühiskonna moraalse vundamendi,” toonitab Elukultuuri Instituudi juhataja.

Esinevad prof Tapio Puolimatka (Jyväskülä Ülikooli emeriitprofessor), Risto Agur(vandeadvokaat), Markus Järvi (Objektiivi peatoimetaja), Maria Madise (Elukultuuri Instituudi juhataja) ja Varro Vooglaid (SAPTK juhataja ja riigikogu liige).

Raadiosaate autor on Markus Järvi.

Konverentsi kohta saate lisainformatsiooni siin:
Elukultuuri Instituut korraldab lastekaitsepäeval abielu ja laste kaitsele keskenduva konverentsi.

Markus Järvi

Markus Järvi on Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja selle nõukogu esimees. Alates 2018. aasta novembrist on ta Objektiivi peatoimetaja. Järvi on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ja nelja lapse isa.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.